dj-jazzy.pl (DJ na wesele Warszawa) używa mechanizmu ciasteczek (Cookie). Więcej informacji znajdą Państwo w Polityce Cookies. Zamknij okno

Opinie

Izabela i Tomasz
Pełny profesjonalizm Pana Adama, dostosowanie repertuaru do wymagań klienta, oraz uzupełnienie oprawy muzycznej wesela i plenerowej uroczystości ślubnej o grę na saksofonie to elementy, które każdego szukającego DJ na swoje wesele lub inną imprezę, powinny skłonić do powierzenia tej funkcji właśnie jemu.
Panie Adamie, jeszcze raz bardzo dziękujemy z Izą, i bardzo się cieszymy, że nasz wybór padł na Pana.

P.S. Powyższa opinia nie jest tylko nasza, ale także naszych weselnych gości, którzy wielokrotnie pytali się o grany przez Pana repertuar i gdzie Pana znaleźliśmy.

Alicja i Ruggero
Wspaniały DJ ! Nie spodziewałam się ,że tak się wybawię na własnym weselu. Niesamowicie trafiony dobór muzyki porwał do tańca nawet tych co z reguły nie tańczą :) Parę piosenek pan Adam grał na saksofonie a partnerka śpiewała co było wspaniałym bonusem. Całość poprowadził z klasą i na luzie!
Bardzo sprawny kontakt podczas przygotowań i trafione porady. Dziękuję bardzo

Magdalena i Piotr
Miałem przyjemność uczestniczenia w imprezie prowadzonej przez Pana Adama i szczerze polecam. Cała sala świetnie się bawiła. Dzięki odpowiednim utworom i umiejętności dopasowania się do atmosfery nawet najbardziej oporni z przyjemnością tańczyli:).Dodatkowo gra na saksofonie i lekkość prowadzenia imprezy powoduje, że bez wątpienia polecam współpracę z DJ Jazzy.


Chcesz aby na twojej imprezie goście świetnie się bawili, a zarazem czuli się komfortowo? Zapraszam do kontaktu - setki przeprowadzonych imprez (od bankietów po wesela) zagwarantują niezapomnianą zabawę!